Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #643185

Pagar või pagari õpilane

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd Rae vallas asuvas edukas tootmisettevõttes.
Ettevõte tegeleb külmutatud toidukaupade tootmise, hulgimüügi ja vahendusega. Valmistatakse erinevaid pagaritooteid, pizzasi, kringleid..
Pikaajaline töö.
Peamiseks tööülesandeks on erinevate pagaritoodete valmistamine vastavalt tellimusele ja ettevõtte poolt väljatöötatud retseptidele.
Võimalik osaleda toodete täiustamisel ja uute toodete väljatöötamisel.
Väljaõpe.
Tööaeg 8.00-16.00 ( esialgu võimalik töötada ka 7-15 või 9-17)
Võiks olla valmisolek vahetusteks.

Töökohta saab bussiga 132 ja 132A

Ootused kandidaadile

Tervisetõend
Esialgu oma tööriided
Norm füüsiline vorm
Soov teha tööd
Alates 18 a.

Huvi pagaritöö vastu, soov õppida.
Kasuks tuleb: teadmised toiduainetest

Kaasaegseid töötingimusi, väga head arenguvõimalust, huvitavat kogemust, toetavat väikest meeskonda. Tasuta lõuna, võimalik saada ka teatud tooted tasuta.
Meeldiv töökeskkond ja hea palk!

Lisainfo

Jälgige meid ka Facebook keskkonnas: Baltic Prostaff

Tööpakkumise number
#643185

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
3. aprill 2020
Kuulutus sisestati:
5. märts 2020

Tegeleme personalirendi ja -otsinguga. Aitame ettevõtetel leida sobivad töötajad.

Vaata rohkem