Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #439908

Pagar (Viimsi)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma kollektiivi kahte töökat ja tegusat

PAGARIT

KELLE peamiseks tööülesandeks on:

  • Toodete valmistamine olemasolevate retseptide järgi (küpsised, pirukad, kringlid, pitsad jne)
  • Valmistoodangu komplekteerimine
  • Uute toodete juurutamine ja katsetamine
  • Eritellimuste täitmine
  • Vajadusel kaastöötajate abistamine ja asendamine
  • Töökohal korra ja puhtuse tagamine

Ootused kandidaadile

  • Kiirus, täpsus, korrektsus.

Kasuks tuleb erialane ettevalmistus ja varasem töökogemus.

Ettevõte pakub

  • Brutopalk 750 – 1000 eurot
  • Vahetustega tööd ja pikaajalist töösuhet
  • Arenemisvõimalust
  • Huvitavat ja vaheldusrikast tööd
  • Tublile töötajale lisaks palgale lisatasu.

Lisainfo

CV palun saata aadressil: angela(at)violia.ee
Lisainfo telefonil: 58 364 634

Tööpakkumise number
#439908

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Brutopalk: 750 - 1000 €/kuus
Kuulutus aegub:
8. oktoober 2016
Kuulutus sisestati:
9. september 2016

Violia Team OÜ on Viimsi valla keskuses asuv pagari- ja kondiitrifirma, mis tegutseb aastast 1997.

Vaata rohkem