Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #626082

PAGAR-TEENINDAJA (Peetri Konsum)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 5. november 2019
Kuulutus aegub: 4. detsember 2019

Töö kirjeldus

Pagaritoodete valmistamine vastavalt retseptuurile.
Pagarileti korrashoid.

Ootused kandidaadile

Otsime oma meeskonda pagar-teenindajaid, kes tunnevad huvi küpsetamise vastu. Kandideerima on oodatud kõik vilunud pagarid ja ka koduküpsetajad.

Ettevõttesiseseid soodustusi, mitmekülgset motivatsioonipaketti, kaasaegseid töötingimusi.

Tööpakkumise number
#626082

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
5. november 2019

Võru Tarbijate Ühistu on Võrumaa vanim ja suurim kodumaisel kapitalil põhinev toidu- ja esmatarbekaupu pakkuv ettevõte. Koos tegutseme Coop Eesti jaemüügigrupiga. Kaubamärke Maksimarket, Konsum, A&O kandvaid kauplusi võib leida üle Eesti, lisaks Võru Kaubamaja, Juveel, Lillepood ning aianduskaupu pakkuv Turu pood.

Vaata rohkem