https://www.cvkeskus.ee/127993

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127993

Pagar

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

pagaritoodete valmistamine, taigna tegemine, kringlite punumine, töö on huvitav ja vaheldusrikas


Ootused kandidaadile

kasuks tuleb erialane ettevalmistus, kuid võimalik on väljaõpe
hoolas töötegija
hea meeskonnatöötaja


Ettevõte pakub

motiveerivat töötasu
tööd vahetustega ja ka öösiti
Teid palutakse tööle suurettevõttesse


Tööpakkumise number
#127993
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Pagar
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!