https://www.cvkeskus.ee/69329

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69329

Pagar

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Erinevate pagaritoodete valmistamine


Ootused kandidaadile

Õppimisvõime, kohusetunne, kiirus, täpsus, kasuks tuleb erialane haridus ja eelnev töökogemus


Ettevõte pakub

Väljaõppe võimalus kohapeal, töötamine vahetustega, 4000-6000 kr. kuus, s.t. konkurentsivõimeline palk antud erialal, täiendõppe võimalus


Lisainfo

Ootame oma sõbralikku kollektiivi töötahtelisi inimesi


Tööpakkumise number
#69329
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Pagar
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!