Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #123823

Pagar

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pagari ja kondiitritoodete valmistamine.

Ootused kandidaadile

Õppimisvõime, kohusetunne, kiirus, täpsus, suureks kasuks tuleb erialane haridus ja eelnev töökogemus

Väljaõpe kohapeal, töötamine vahetustega, palk oleneb konkreetsest töötajast, täiendõppe võimalus.

Lisainfo

Ootame oma meeldivasse kollektiivi töötahtelisi inimesi

Tööpakkumise number
#123823

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: 5500 - 9000 €/kuus
Kuulutus aegub:
14. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
14. september 2007

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Pagar