Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #554084

Pagar

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Juuretise tegemine, leiva küpsetamine, klienditeenindus, tooraine ettevalmistus, leibade pakkimine, pagarikoja korrashoid ja muud jooksvad ülesanded.

Ootused kandidaadile

Ootame tahet küpsetada parimat leiba, head suhtlusoskust eesti keeles, valmidust suhelda klientidega, täpsust, tähelepanelikkust, puhtust, rõõmsameelsust ja kiiret käte paari.

Töö ei eelda varasemat kogemust pagarina – väljaõpe kohapeal.
Hakkama saavad kõik, kellel on tahet :)

Ettevõte pakub

Sõbralikku töökeskkonda
Paindlikku tööaega (töö graafiku alusel)
Väljaõpet kohapeal
Kiidusõnu klientidelt
Ühisüritusi
Tasustatud väljaõpet
Maitsvat leiba
Netopalka 5 €/h

Tööpakkumise number
#554084

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 900 - 1000 €/kuus
Kuulutus aegub:
27. september 2018
Kuulutus sisestati:
29. august 2018

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Pagar