Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #39779

Pagar

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • töö küpsetamis-, väljalaadimis- ning taignatöötlemisseadmetega

Ootused kandidaadile

  • erialast haridust
  • eelnevat töökogemust pagarina või sarnasel ametikohal
(soovitatavalt pagaritööstuses)
  • head eesti ja vene keele oskust
  • kohusetundlikkust ja soovi ennast arendada
  • tehnilist taipu

KASUKS TULEB:
  • pagaritööstuse tehnoloogia ja seadmete tundmine
  • soome või inglise keele oskus
  • kehtiva tervisetõendi olemasolu

  • huvitavat ja pingelist tööd pidevalt arenevas organisatsioonis
  • rahvusvahelist töökogemust ja koolitusvõimalust

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV aadressil Kadaka tee 76a, 12618 Tallinn märgusõnaga ““Pagar””

Tööpakkumise number
#39779
Pagar