Värsked tööpakkumised

Pagar

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 33652

Tööpakkumise number

33652

Töö kirjeldus

Pakume tähtajalist töölepingut seoses puhkuste asendamisega

Töötaja tööülesandeks on pagaritoodete valmistamine ja vajadusl ka toodete pakendamine

Töötajal peab olema valmisolek töötada öösiti.

Nõudmised kandidaadile

erialane ettevalmistus
valmisolek öötööks
hea füüsiline vastupidavus
pinge- ja rutiinitaluvus
kohusetundlikkus
positiivsus
ausus

Kasuks tulevad varasem töökogemus ja eesti keele valdamine

Ettevõte pakub

tähtajalist töölepingut
tööd vahetustes
head meeskonda

Lisainfo

Kandidaadil peaks olema valmisolek kohe tööle asuda

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
22. august 2004
Kuulutus sisestati:
16. august 2004
Brutopalk:
Alates 20 kuni 25 EEK kuus

Fazer Eesti AS on 1993.a. asutatud ja 100% Soome kontserni Karl Fazer OY omanduses olev tütarettevõte, kelle üheks peamiseks tegevusvaldkonnaks on pagaritoodete valmistamine ja müük Fazer Pagarite kaubamärgi all ning toitlustamine Amica kaubamärgi all ja Soome kontserni Cloetta Fazer AB müügi edendamine Eestis ja Baltimaades.