Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #219826

Pagar

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • erinevate taignate valmistamine ja vormimine
  • pagaritoodete (pirukate, saiakeste ja leibade) täidiste valmistamine
  • pagaritoodangu küpsetamine
  • töö toimub öises vahetuses

Ootused kandidaadile

  • hea pingetaluvus
  • meeskonnatööle orienteeritus
  • korrektsus
  • usaldusväärsus
  • iseseisev mõtlemine ja tegutsemisoskus
  • kaasaegsete tehnoloogiate tundmine ja pagaritoodete valmistamise oskus
  • eelnev töökogemus
  • kasuks tuleb erialane haridus või koolitus

Ettevõte pakub

  • konkurentsivõimelist palka
  • modernseid töövahendeid
  • sõbralikku töökeskkonda
  • palju huvitavat tööd

Tööpakkumise number
#219826

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. veebruar 2011
Kuulutus sisestati:
19. veebruar 2011

Bonaparte kaubamärk esindab Eesti juhtivat, naturaalsest toorainest ilma säilitusaineteta pagari- ja kondiitritooteid valmistavat ettevõtet, mille võtmesõnadeks on isiklik lähenemine, värskus ja kõrge kvaliteet. Bonaparte kaubamärki kannavad kõrgelt hinnatud harud: gurmeerestoran Bonaparte, prantsusepärane kohvik, delikatesside pood Pikal tänaval, lisaks kohvik, restoran ja catering Eesti Kunstimuuseumis KUMU ja Bonaparte Bistroo Foorumi keskuses.

Vaata rohkem

Pagar