Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #156785

Pagar

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Rahva Toit kesklinnas Tornimäel SEB Panga hoones pakub tööd tublile pagarile. Töö sisuks on maitsvate pagaritoodete valmistamine FAhle restorani ja Rahva Toitudesse.

Ootused kandidaadile

- head maitset
- toitlustusalast haridust
- kohusetundlikkust ja korrektsust
- soov valmistada maitsvaid saiakesi

Ettevõte pakub

- stabiilset töökohta pidevalt arenevas ettevõttes
- töökohta asukohaga kesklinnas
- meeldivat kollektiivi

Tööpakkumise number
#156785

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. juuli 2008
Kuulutus sisestati:
30. juuni 2008

TUULEVESKI OÜ on perefirma, mis on tegutseb Eesti toitlustusturul alates 1994 aastast.Oleme kindlustanud töö ca 90 inimesele.
Põhitegevusalaks on OÜ Tuuleveskil kiirtoitlustus, igapäevaselt toitlustab “Rahva Toit” u. 1300 inimest. Lisaks opereerime Fahle restoran & caffe's ja Fahle Golfi Restoranis Jõelähtmel.

Vaata rohkem

Pagar