Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #177087

Pagar Rakveresse (puhkuseasendaja)

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Fazer Eesti AS otsib oma meeskonda Rakveres asuvasse Krooni Selveri küpsetuspunkti pagarit, suviseks puhkuseasendajaks.
Peamised tööülesanded on:
- pagaritoodete valmistamine ettenähtud sortimendi järgi
- valmistoodete väljapanekute tagamine
- pagaritoodete valmistamiseks vajaliku tooraine, abimaterjalide ja abivahendite tellimine, vastuvõtt ja ladustamine

Ootused kandidaadile

- vanus alates 18.a.
- iseseisev
- eesti keele valdamine
- puhtusest lugupidav
- kohusetundlik
- täpne
- hea suhtlemisoskus
- valmisolek väljaõppeks

ajutist tööd käsunduslepingu alusel, alates 01.06 -31.08.2009

Lisainfo

Töö graafiku alusel.
Väljaõpe kohapeal.
Kasuks tuleb eriharidus ja/või eelnev töökogemus pagarina

Tööpakkumise number
#177087