Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #149812

Pagar Pärnusse

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Fazer Eesti AS otsib oma meeskonda Pärnus asuvatesse küpsetuspunktidesse pagareid
Peamised tööülesanded on:
- pagaritoodete valmistamine ettenähtud sortimendi järgi
- valmistoodete väljapanekute tagamine
- pagaritoodete valmistamiseks vajaliku tooraine, abimaterjalide ja -vahendite tellimine, vastuvõtt
ning ladustamine (ka sügavkülma)
- dokumentatsiooni nõuetekohane täitmine

Ootused kandidaadile

- iseseisev
- eesti keele oskus vähemalt suhtlustasemel
- puhtusest lugupidav
- kohusetundlik
- täpne
- hea suhtlemisoskus
Kasuks tuleb eriharidus või töökogemus pagarina

Ettevõte pakub

- kaasaegset töökeskkonda
- ettevõttepoolseid soodustusi
- konkurentsivõimelist töötasu
- tööd suures ja arenevas ettevõttes

Lisainfo

Pagaritöö väljaõpe toimub kohapeal
Töö toimub töö graafiku alusel (pikk ja lühike nädal) 07.00 - 19.30 (sh lõunavaheaeg)

Tööpakkumise number
#149812