Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #667047

Pagar-liinioperaator (töökoht Paides)

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Järvamaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 8. september 2020
Kuulutus aegub:27. september 2020

Töö kirjeldus

  • toodete kvaliteedi jälgimine;
  • tootmisliinide tööprotsessi juhtimine ja kvaliteetse toodangu valmistamine;
  • liinide tehniliste parameetrite tundmine ja seadistamine vastavalt sortimendile.

Töö graafiku alusel kell 05.30-17.30 ja 17.30-05.30

Ootused kandidaadile

  • kohusetundlik, õpihimuline, positiivne ja koostöövalmis.

Ettevõte pakub

  • oskustele vastavat töötasu;
  • stabiilset töösuhet Eesti suurimas pagaritööstuses;
  • ametikohapõhist väljaõpet;
  • kohapealset soodsat toitlustust, tööriided ja jalanõud;
  • ettevõttesiseseid soodustusi.

Tööpakkumise number
#667047

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. september 2020
Kuulutus sisestati:
8. september 2020

AS Eesti Pagar on suurim ja kaasaegseim pagaritoodete valmistaja Eestis. Tänu meie töötajatele on kodumaine leib eestlaste seas alati au sees.

Vaata rohkem