Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #246778

Pagar (Laagri Rimi hüpermarket)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Pagaritoodete valmistamine (saiakesed, pirukad, pizzapõhjad)
  • Tooraine vastuvõtt ja ladustamine
  • Valmistoodangu pakendamine
  • Kauba väljapanek müügisaalis

Ootused kandidaadile

  • Erialane haridus või töökogemus
  • Kohusetundlikkus
  • Iseseisvalt töötamise oskus
  • Vanust vähemalt 18 aastat
  • Eesti keele oskus suhtlustasemel
  • Kasuks tuleb vene keele oskus

Ettevõte pakub

  • Tööalast väljaõpet ning erialaseid täiendkoolitusi
  • Häid töötingimusi
  • Tervislikku ja sportlikku eluviisi toetavaid tegevusi
  • Firmapoliitikast lähtuvaid soodustusi ja toetusi

Lisainfo

  • Töö asukoht: LAAGRI Rimi hüpermarket (Pärnu mnt 556, Laagri alevik)
  • Töö on tähtajatu!

¤ühendust võetakse ainult väljavalitud kandidaatidega!¤

Tööpakkumise number
#246778

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
28. detsember 2011
Kuulutus sisestati:
19. detsember 2011

Rimi Eesti Food AS on üks Eesti juhtivatest toidukaupade müügiga tegelevatest jaekaubandusettevõtetest, kuhu kuuluvad Rimi hüpermarketid, Rimi supermarketid ja Säästumarketid. Lisaks on Rimi Eesti Food AS`il suur ja kaasaegne keskköök. Meil on 83 kauplust üle kogu Eesti. Anname tööd enam kui 2700 inimesele.

Vaata rohkem