Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda inimest, kelle südameasi on täita Fellini koogilett maitsvate ja eriliste kookide ning tortidega ja küpsetada linna parimaid pagaritooteid.

Ootused kandidaadile

Ootame, et kandidaat

* on saanud eelneva väljaõppe kondiitri, pagari või koka erialal

* on meeskonnamängija ja tahab panustada organisatsiooni heasse käekäiku

* on õppimisvõimeline ja uudishimulik

* on initsiatiivikas ja julge

* on aus, kohusetundlik ja hea inimene

* on valmis pühenduma eesmärkide saavutamisele ja isiklikule arengule

Ettevõte pakub

Ettevõte pakub Sulle

* täistööajaga tööd

* paindlikku graafikut

* konkurentsivõimelist palka ja lisahüvesid

* meeskonda, milles töötamine on privileeg

* turvalist ja head töökeskkonda

* professionaalselt toimivat kollektiivi

* arenguvõimalusi ja selleks vastavat toetust

* väljakutseid ja võimalusi eneseteostuseks

Tööpakkumise number
#675561

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. detsember 2020
Kuulutus sisestati:
10. november 2020
Pagar-kondiiter Pagar-kondiiter

FELLINI KOHVIK OÜ

Fellin on Viljandi vanalinna südames asuv kohvik-restoran, mis võlub oma koduse lihtsuse ja meeliülendavalt piduliku atmosfääriga.

Meie köök pakub armastuse ja hoolega valmistatud maitsekooslusi, mis ühendab Viljandimaa kohalike talunike toodangu ning parima särtsu euroopalikest köögivõtetest. Meie kohviku joogikaarti iseloomustab teadlik veinivalik, eestimaised käsitööjoogid ja Kokomo kohv värskelt röstitud maheubadest. Fellini pere seisab ühiselt hea selle eest, et iga sisseastuja tunneks end sinisest uksest väljudes kas või grammi võrra õnnelikumana.

Oleme oma lühikese, kuid lennuka aja jooksul pälvinud mitmeid olulisi tunnustusi, mille seas Eesti parima 50 restorani hulka kuulumine aastatel 2014–2017. Samuti on Fellin valitud Aasta piirkondlikku ettevõtte nominendiks aastal 2013 ning kuulub ka Skandinaavia ja Baltikumi restoranijuhi The White Guide Nordic 2017-2019 parimate toidukohtade nimekirja.

Vaata rohkem

Pagar-kondiiter