Pagar-kondiiter
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #606134

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Uus prantsuse kohvik Tartu südalinnas - GMP Patisserie - otsib pagar-kondiitrit.

Otsime meeskonda seoses töömahu suurenemisega töökat, positiivset ja kogemustega pagar-kondiitrit. Kui oled valmis rakendama omi ideid, fännad küpsetisi ja kooke ning soovid rakendada omi ideid esinduslikus prantsuse stiilis kohvikus, siis ootame Sinu CV-d koos kaaskirjaga.

GMP Patisserie loojad on Eesti ühe tuntuma restorani GMP Pühajärve restoran tegijad. GMP Pühajärve restoran kuulub Eesti parimate restoranide nimistusse (2013-2019) ning on korduvalt valitud Valgamaa parimaks teenindusettevõtteks.

Ootused kandidaadile

  • varasem töökogemus antud valdkonnas;
  • pagari- ja kondiitritoodete valmistamine;
  • toodete kvaliteedi ja stabiilsuse tagamine, pidev tootekontroll;
  • toodete kalkulatsioonikaartide tegemine;
  • oskus töötada meeskonnas;
  • kaubatellimustege tegelemine;
  • uute toodete välja töötamine.

Ettevõte pakub

  • väljakutsuvat ja arendavat tööd arenevas ettevõttes;
  • kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda;
  • kohviku loomeprotsessis osalemist;
  • ettevõtte siseseid soodustusi;
  • enesetäiendusvõimalust;
  • häid ja kaasaegseid töötingimusi
  • ühtehoidvat ja tulemusele orienteeritud meeskonda;
  • motiveerivat töötasu.

Tööpakkumise number
#606134