https://www.cvkeskus.ee/67421

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #67421

Pagar-Kondiiter

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pagari ja kondiitritoodete valmistamine - saiad, kringlid, pirukad koogid ja tordid. Töö vahetustega.


Ootused kandidaadile

Iseseisva töö tegemise oskus, hea käsi ja ilumeel. Töökogemus antud valdkonnas.


Ettevõte pakub

Brutopalka alates 8500 krooni kuus vastavalt Teie oskustele, teadmistele ja võimetele.


Lisainfo

Läbirääkimistele ootame Tõnismägi 2, Rahvusraamatukogu kohviku kontorisse E-R kell 8:00-16:00. Info tel.6466051.


Tööpakkumise number
#67421
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Pagar-Kondiiter
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!