Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #141525

Pagar-Kondiiter

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pagari ja kondiitritoodete valmistamine- saiad, kringlid, pirukad, koogid, tordid ja erikujulised tordid.

Ootused kandidaadile

Iseseisva töö tegemise oskus, hea käsi ja ilumeel. Väljaõpe ja töökogemus vajalik.

Täistööajaga tööd Tallinna kesklinnas asuvas uues asutusesiseses kohvikus. Brutopalk alates 12 000 EEK kuus vastavalt tegelikult töötatud tundidele. Tööaeg 5 päeva nädalas, a' 9 tundi päevas. (Sellest 1 summeeritud tund on tasuta lõunaaega ajal, kui kliendid on teenindatud).

Lisainfo

Uue avatava kohviku asukoht: Pärnu mnt. 139

Tööpakkumise number
#141525

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 12000 €/kuus
Kuulutus aegub:
29. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
19. veebruar 2008
Lisainfo palga kohta:
Vastavalt oskustele ja võimetele

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem