Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #548939

PAGAR-KONDIITER

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu tööks on:
- küpsetada maitsvaid pirukaid ja saiakesi
- valmistada suussulavaid kooke ja kringleid
- meisterdada imelisi maiustusi

Ootused kandidaadile

Ooperimaja köök saab Sinu teiseks koduks, kui:
- Sa tead, mis on hõrgu taigna ja maitsva täidise saladus, sul on teadmised pagari- ja kondiitritoodete tehnoloogiast
- Sa oled osav toodete kalkulatsioonide lugemises ja koostamises
- pirukate, saiade, tortide ja kookide küpsetamine on Sulle puhas rõõm, Sa valdad seadmeid ja oled oma töökvaliteedi üle uhke
- Sa oled loov ja hea ilumeelega, Sul on erialane kujundusoskus ja värvitaju
- Sinu töökoht on alati korras, pead lugu hügieenist ja oled kohusetundlik
- Sul on hea füüsiline vastupidavus
- Sa oled tööaja suhtes paindlik ning valmis töötama graafiku alusel

Ettevõte pakub

Meil on:
- kindel kuutasu
- pikk suvine kollektiivpuhkus ja soodustused tervise eest hoolitsemisel (tervisekeskus, jõusaal, saun, massaaž jms)
- kultuurne töökeskkond, võimalus vaadata etendusi
- väärikas teatrimaja südalinnas ning peatselt avatav esindusrestoran koos uue köögiga

Tööpakkumise number
#548939

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: Kuni 6.4 €/kuus
Kuulutus aegub:
15. august 2018
Kuulutus sisestati:
1. august 2018

Rahvusooper Estonia on Eesti rahvuslik ooperi- ja balletiteater, mille eesmärgiks on tutvustada klassikalist muusikat ja tantsu. Teater annab hooaja jooksul üle 400 etenduse, selahulgas toob välja 5-6 uuslavastust. Teatris töötab 483 inimest, kellest üle poole on artistid - tantsijad, lauljad, orkestrandid. Teatri toitlustusüksuses töötab 37 inimest. Toitlustusüksus teenindab teatri kohvikuid ja söögituba ning pakub cateringi teenust. Sügisest avatakse teatri esindusrestoran uue köögiga.
Teater pakub estoonlastele inspireerivat töökeskkonda väärikas südalinna teatrimajas. Töötades oma valdkonna parimate asjatundjatega arendame töötaja oskusi ja kasvatame tema väärtust. Lisaks pakub Estonia teater
sidusat elukorraldust ja mitmeid soodustusi.

Vaata rohkem