Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #341366

Pagar-kondiiter

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu põhilised töökohustused saavad olema
pagari-ja kondiitritoodete valmistamine
tellimuste täitmine
kauba vastuvõtt
tööruumide ja vahendite puhastamine ning korrashoid

Ootused kandidaadile

Oma meeskonda ootame :
tahtega olla oma ala parim,
täpset ja kohusetundlikku ning
meeskonnatööks sobivat aktiivset ja
analüüsivõimelist,
ausat ja usaldusväärset,
eelneva töökogemusega antud valdkonnas,
eesti keelt väga heal tasemel valdavat töötajat,
kes omab erialast haridust ja
on distsiplineeritud käitumisega.

Ettevõte pakub

kaasaaegset tehnoloogiat ja heade tingimustega töökohta
enesearengulist tööd
loomingulist tööd
motiveerivat töötasu

Lisainfo

Nõutud on pagar-kondiitri töökogemus vähemalt 1 aastat
Töökoht asub Järve kaubanduskeskuses

Tööpakkumise number
#341366

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
6. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
6. mai 2014

Pakume harmooniat oma hea teeninduse ja atmosfääriga, värvikaid maitseelamusi omanäoliste roogadega. Meie kohvikutes on eriline fiiling, mis tuleneb avatud
köögist, kus iga külastaja saab jälgida just temale valmistatava toidu loomislugu. Meie menüü koosneb erinevate kultuuride tippsaavutustest. Tule meile tööle ja
sa õpid juurde palju uut ja huvitavat.Sinult ootame olemasolevate teadmiste jagamist meiega.

Vaata rohkem