Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #554886

PAGAR-KONDIITER

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Maitsvate pagari- ja kondiitritoodete valmistamine
  • Töö planeerimine vastavalt saabunud tellimustele
  • Uute toodete väljatöötamise protsessis osalemine
  • Toodete tutvustamine ning klientide teenindamine

Ootused kandidaadile

  • Sulle meeldib teha oma tööd hästi ning tunda uhkust heade töötulemuste üle
  • Austad korrektsust ja puhtust
  • Oled kiire ja toimekas
  • Sulle meeldib küpsetada ning teha seda tööd südamega
  • Pead lugu keskkonnasäästlikust mõtteviisist ning sulle meeldib teha tööd mahepõllundusliku toorainega

  • Põnevat ja mitmekülgset tööd noores ja edukas Eesti ettevõttes
  • Võimalust töötada looduspuhta toorainega ning teha tooteid, mida kliendid tõeliselt armastavad
  • Võimalust õppida ja saada koolitust töö käigus
  • Võimalust töötada osalise tööajaga
  • Sõbralikku kollektiivi

Tööpakkumise number
#554886

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. september 2018
Kuulutus sisestati:
1. september 2018

Pagar Võtaks OÜ toodab mahepõllunduslikust toorainest pagari- ja kondiitritooteid.
Oleme puhta tooraine usku ning pakume oma klientidele tooteid, mida ka ise armastame. Soovime oma tootmismahtu suurendada ning täiendada sortimenti uute põnevate toodetega.

Vaata rohkem