Värsked tööpakkumised

Pagar-kondiiter

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 121227

Tööpakkumise number

121227

Töö kirjeldus

Hotelli, restorani Grand Tallinn ja kohvik Mademoiselle klientidele pagari- ja kondiitritoodete valmistamine.

Nõudmised kandidaadile

• erialased oskused ja teadmised
• varasem töökogemus pagarina ja/või kondiitrina
• meesonnatöö valmidus
• kohusetundlikkus, korrektsus ja täpsus

Ettevõte pakub

• nooruslikku töökollektiivi
• meeldivat töökeskkonda
• eneseteostusvõimalust

Lisainfo

CV palume saata koos palgasooviga märgusõnaga "pagar-kondiiter".

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
28. september 2007
Kuulutus sisestati:
28. august 2007

Meriton Hotels on hotellikett, kuhu kuuluvad Meriton Grand Hotel Tallinn, Meriton Old Town Hotel ja Villa Mary. 2009. aastal avatakse uus SPA-hotell (300 numbrituba, baar, kohvik ja 2 restorani, spahoolitsuste- ja veekeskus, terviseklubi, 700-kohaline konverentsikeskus). Oma klientidele pakume kõrgekvaliteedilist majutus-, toitlustus- ja konverentsiteenust.