Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #534521

Pagar-kondiiter

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline

Kuulutus sisestati: 11. mai 2018
Kuulutus aegub:24. mai 2018

Töö kirjeldus

  • Pagari- ja kondiitritoodete valmistamine
  • Tellimuste täitmine
  • Kauba tellimuste esitamine ja vastuvõtt
  • Tööruumide ja vahendite puhastamine, korrashoid

Ootused kandidaadile

  • Toitlustusalane eriharidus ja vastav kutsetunnistus
  • Erialane töökogemus
  • Ausus, usaldusväärsus, kohusetunne ja korrektsus
  • Meeskonnatöö väärtustamine
  • Valmisoleks tööks õhtuti ja nädalavahetusel
  • Pingetaluvus, kiire õpivõime, iseseisvus ja positiivne mõttelaad
  • Hea eesti keele oskus
  • Toiduhügieeni koolituse tunnistuse ja kehtiva tervisetõendi olemasolu

Ettevõte pakub

  • Püsivat, vaheldusrikast ja loomingulist tööd
  • Arenguvõimalusi kaasaegses töökeskkonnas
  • Sõbralikku ja kokkuhoidvat kollektiivi
  • Motiveerivat töötasu
  • Tööd graafiku alusel

Kasuks tuleb:
  • Soovitused varasematest töökohtadest

Tööpakkumise number
#534521

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
24. mai 2018
Kuulutus sisestati:
11. mai 2018

Ajalooline kohvik Kadrioru pargi tiigi ääres uues kuues, Kohvik-Restoran-Terrass Katharinenthal, ootab oma kollektiivi KOGEMUSTEGA ja lojaalset
KONDIITRIT, kel sära silmis ja soov saada Tallinna ühe parima toitlustusasutuse asendamatuks liikmeks.

Vaata rohkem