Värsked tööpakkumised

Pagar-kondiiter

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 54022

Tööpakkumise number

54022

Töö kirjeldus

Hotelli, restorani Grand Tallinn ja kohvik Mademoiselle klientidele pagari-ja kondiitritoodete valmistamine.

Nõudmised kandidaadile

• erialased oskused ja teadmised
• varasem töökogemus pagari või kondiitrina
• meesonnatöö valmidus
• kohusetundlikkus, korrektsus ja täpsus

Ettevõte pakub

• meeldivat töökollektiivi
• väljaõpet töö käigus
• eneseteostuse võimalust

Lisainfo

CV saata koos palgasooviga.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
15. november 2005
Kuulutus sisestati:
27. oktoober 2005

Meriton Grand Hotel Tallinn on neljatärni hotell Toompea vahetus läheduses. Oma klientidele pakume majutus-, toitlustus- ja konverentsiteenuseid. Hotellis asub restoran Grand Tallinn ja kohvik Mademoiselle, kus pakutavad suurepärased pagari- ja kondiitritooted on kõik kohapeal valmistatud ja tuntud oma headuses.