Värsked tööpakkumised

Pagar-kondiiter

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 43756

Tööpakkumise number

43756

Töö kirjeldus

Hotelli, restorani Le Paris ja kohvik Mademoiselle klientidele pagari-ja kondiitritoodete valmistamine.

Nõudmised kandidaadile

  • erialased oskused ja teadmised
  • varasem töökogemus pagari või kondiitrina
  • meesonnatöö valmidus
  • kohusetundlikkus, korrektsus ja täpsus

Ettevõte pakub

  • meeldivat töökollektiivi
  • väljaõpet töö käigus
  • eneseteostuse võimalust

Lisainfo

CV saata koos palgasooviga.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. aprill 2005
Kuulutus sisestati:
13. aprill 2005

Meriton Grand Hotel Tallinn on neljatärni hotell Toompea vahetus läheduses. Oma klientidele pakume majutus-, toitlustus- ja konverentsiteenuseid. Hotellis asub restoran Le Paris ja kohvik Mademoiselle, kus pakutavad suurepärased pagari- ja kondiitritooted on kõik kohapeal valmistatud ja tuntud oma headuses.