Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #178463

Pagar-kondiiter

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kondiitri-ja pagaritoodete valmistamine
valmistoodangu komplekteerimine

Ootused kandidaadile

meeskonnatööoskus
ausus ja kohusetundlikkus
täpsus
vastava hariduse olemasolu (keskeriharidus pagar-kondiitri erialal)
kasuks tuleb varasem töökogemus pagar-kondiitrina

Ettevõte pakub

huvitavat tööd Eesti suurimas ja moodsamas köögis
kindlat põhipalka
sõbralikku tööõhkkonda ja toetavat kollektiivi

Lisainfo

Selveri Köök asub Lasnamäel, Taevakivi tänaval.

Tööpakkumise number
#178463