Värsked tööpakkumised

Pagar-kondiiter

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 625775

Tööpakkumise number

625775

Töö kirjeldus

Tööd saavad pagarid,kondiitrid toiduainete tööstuses.
-Kandideerima oodatakse kogemustega pagareid ja kondiitreid.
-Tööandja ei sea piiranguid tööajale,võimalus teha pikki tööpäevi.
-Tööl saab hakkama vene ja eesti keelega.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame varasemat töökogemust toiduainete tööstuses.
Kasuks tuleb hügieenipassi olemasolu.

Ettevõte pakub

Pikaajaline töö.
Pakume tasuta elamist.
Konkurentsivõimelist töötasu 2 korda kuus.
Võimalus teenida kuni 2500 eurot neto tasuna.

Lisainfo

Lisainfo +37256704821

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
3. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
4. november 2019

Estram Oy

Estram Oy tegeleb Soome turul tööjõurendiga rohkem kui kümme aastat. Meie meeskonnas töötavatel inimestel on pikaajaline ja professionaalne kogemus tööjõurendi valdkonnas. Meie klientideks on paljud tehased ja ehitusfirmad Soomes.Aastate jooksul oleme saanud palju positiivset tagasisidet just rahulolevatelt töötajatelt kellega oleme loonud pikaajalised töösuhted