Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #656032

Pagar-kondiiter/ пекарь-кондтитер

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Restoran KADRIORUS, Poska 19a

www.mantel-korsten.ee
* Ettevalmistuste tegemine
* Töökoha korrashoid ja puhtus
* Hoolimine oma meeskonnast ja olles ise hea meeskonnaliige.
* Restoran on avatud: teisipäev - laupäev 17.00-23.00

Nõudmised kandidaadile

Soov süüa teha ja areneda.

* Töökohta heas ja toredas ja üksteisest hoolivas meeskonnas

* Õpetamine kohapeal

* Töökohta konkurentsivõimelises restoranis

* Tööd graafiku alusel. Teisipäev-laupäev. 8.00-16.00

Tööpakkumise number
#656032

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. juuli 2020
Kuulutus sisestati:
26. juuni 2020

Mantel ja Korsten - armas väike roheline puumajake Kadriorus, punase katuse ja uhke mantelkorstnaga - on kogupere restoran. Pakume ausa ja lihtsa toiduga autorikööki, kus kodune ja võõramaine tooraine moodustavad harmoonilise terviku.
Kui sinus on kogemusi, tahet, rõõmu ja julgust, siis ootame sind meie perekonda!

Vaata rohkem