Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #344047

Pagar-kondiiter-kokk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Veniete OÜ ootab oma meeskonda tublit ja rõõmsameelset Lõunarestorani kokka- pagar-kondiitrit. Kes on suuteline pakkuma uusi lahendusi ja ideid nii köögis kui ka pagar-kondiitritoodete välja töötamiseks ja neid ka iseseisvalt valmistama. Kelle toidud, koogid ja pirukad on armastusega tehtud ja valmistavad rõõmu meie klientidele.

  • pagaritoodete ja kondiitritoodete valmistamine
  • toidu valmistamise oskused
  • kauba tellimine, inventuuride läbi viimine
  • meeskonna töö juhtimine, analüüs
  • retsepti koostamine, tootearendus

Ootused kandidaadile

  • tööalane haridus ja kogemus
  • meeskonna juhtimise oskus
  • algatusvõime, oma töö ja aja efektiivne planeerimine
  • toiduhügieeni tundmine
  • töökus ja koostöövalmidus
  • loovus
  • Eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas

Ettevõte pakub

kaasaegset töökeskkonda
tööd sõbralikus kollektiivis
ettevõte annab võimaluse edasi areneda

Tööpakkumise number
#344047

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
27. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
27. mai 2014

OÜ Veniete on Eesti kapitalil rajatud toitlustusettevõte, kes pakub lõunatoitu Tallinna Tehnikaülikooli sotsiaalteaduste hoones kaubamärgi all Rahva Toit ning TTÜ Raamatukogu kohvikus. Lisaks tegeleme veel cateringi teenuse pakkumisega Tallinna piires.

Vaata rohkem