Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #431492

PAGAR- KOKK

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kui sul on kirg toidu valmistamise vastu, soov ennast proovile panna ning tahe teha head tööd toredas kollektiivis, siis kandideeri Gianni pagar-koka ametikohale.

Tööülesannete hulka kuuluvad:
- peamiselt pizzade ja leibade valmistamine
- abistamine eelroogade ja garneeringute valmistamisel

Ootused kandidaadile

Ausus ja kohusetundlikkus
positiivne ja aktiivne suhtumine töösse
kokandusalane haridus
kiire reageerimine ja tegutsemine ka pingelises olukorras
eelnev töökogemus antud valdkonnas

Ettevõte pakub

konkurentsivõimelist töötasu
kindlat ja püsivat tööd pidevalt arenevas ettevõttes
väljaõpet oma ala meistritelt
sõbralikku ja toetavat töökollektiivi
häid töötingimusi

Lisainfo

Restoran/Cafe Gianni
Tel. 626 3680
E-post: info(at)gianni.ee
www.gianni.ee

Töö iseloom :
Asukoht: Tallinn, Jõe tn 4a
Tööle asumise aeg: kohe

Kandideerimiseks palume CV saata 7.aprilliks e-posti aadressile:
info(at)gianni.ee

Tööpakkumise number
#431492

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
12. august 2016
Kuulutus sisestati:
13. juuli 2016

Restoran Gianni on 2006. aastal avatud fine dining itaalia restoran Tallinna kesklinnas. Oleme tunnustatud ’50 Parima Restorani’ edetabelis ja nomineeritud Hõbelusika gastronoomiaauhinnale. Restorani peakokk on itaallane Constantino Veglianti, kes on töötanud restoranides nii USAs kui ka Berliinis. Esmaklassilise itaalia köögiga restoran ja kohvik Gianni pakub võimalusi nii kiireks kohviks,
ärilõunaks kui ka elegantseks õhtusöögiks.
Otsime oma meeskonda professionaalseid, töökaid, positiivseid ja teotahtelisi inimesi.

Vaata rohkem

PAGAR- KOKK