Värsked tööpakkumised

Pagar (keila)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 504479

Tööpakkumise number

504479

Töö kirjeldus

Pakume tööd pagarile, kellel on hea käsi pagaritoodete valmistamisel -
valikus on kringlid, saiakesed, leivad, saiad, küpsised ja palju muud.
Sul ei pea olema aastatepikkune kogemus, loeb tahtmine ja anne!
Töö toimub vahetustega 12 tundi, pikk ja lühike nädal. Töötasu 6,13 EUR/tunnis.
Töökoht asub KEILAS.

Nõudmised kandidaadile

Sa oled aus ja kohusetundlik, kiire kohanemisega uutes olukordades, tahad hoida oma töökoha puhtana, oled kiire taibuga, pingelises olukorras suudad usinalt edasi tegutseda, siis meil on hea meel tervitada Sind oma meeskonda.

Ettevõte pakub

- kaasaegseid töötingimusi;
- tasuta päevast toitlustamist;
- ettevõtte muid soodustusi;
- püsivat töösuhet;
- väljaõpet, firma spetsiifikale vastavalt;

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
29. november 2017
Kuulutus sisestati:
31. oktoober 2017

Usin-TR OÜ tootevalikust leiab erinevaid salateid, toorsalateid, suupisteid, valmistoitu ja suurepäraseid pagari- ja kondiitritooteid.
Meie köögi teeb eriliseks fakt, et valmivatele toitudele ei lisata täiendavalt sünteetilisi säilitusaineid. Toidu valmistamiseks kasutame ainult parimat toorainet, sest valmistoote kvaliteet on meile äärmiselt oluline.
Kõik meie suurepärased toidud valmivad kodusel viisil meie oma töötajate usinate käte abil.