Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #273525

Pagar - K O N D I I T E R

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kondiitritoodete nagu tortide, kookide, makroonide ja trühvlite valmistamine kohviku jaoks

Ootused kandidaadile

Vähemalt 15 aastane kogemus kondiitrina
Loomingulisus
Puhtus
Täpsus
Kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

Võimalust katsetada ja luua uusi kondiitritooteid
Nooruslikku ja sõbralikku kollektiivi
Väga head palka!
Lepingulist täiskohaga tööd edukas ettevõttes
Kaasaegseid töötingimusi
Paindlikku töögraafikut

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata cv otse meiliaadressile: info(ät)skka.no

Tööpakkumise number
#273525