Värsked tööpakkumised

Pagar ja/või kondiiter

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 209319

Tööpakkumise number

209319

Töö kirjeldus

Pakume tööd tublile pagarile ja/või kondiitrile, kes armastaks oma tööd,kes ei karda õppida midagi uut ja areneda edasi ning kelle jaoks on tema töö tema hobi. Hea võimalus omandada rahvusvahelisel tasemel kogemusi.

Nõudmised kandidaadile

arenguvõime
ausus ja kohusetundlikkus
hea töötahe
iseseisev mõtlemine ja tegutsemisoskus
kiirus ja täpsus
inglise või saksa keele mõistmine ja väljendamisoskus (ei ole oluline väga heal tasemel oskus)

Ettevõte pakub

täiesti uut taset kondiitri töös
väga suurt arenguvõimalust sakslasest meisterkondiitri käe all, kellel 25 aastane töökogemus üle kogu maailma
vaheldusrikast tööd

Lisainfo

Tööaeg on kokkuleppel, võimalus töötada nii osalise kui ka täistööajaga.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
13. november 2010
Kuulutus sisestati:
13. oktoober 2010

Park Café on Viini kohviku stiilis kohvik, mis asub Kadriorus, Luigetiigi ääres. Oma uksed avas Park Café 2007 aasta veebruaris, kohvikus on kohti 40, suveperioodil lisaks terrass. Kõik kohvikus pakutavad maiused valmistatakse koha peal, sakslasest meisterkondiitri poolt.