Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #622120

Pagar

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd pagarile Keilasse.

Töö on vahetustega, pikk ja lühike nädal 12 tundi päevas (07.00-19.00).

Nõudmised kandidaadile

Oluline on eelnev töökogemus pagarina või erialane haridus.

Pakume tasuta toitlustust ja soodustusi ettevõtte toodangule.

Tööpakkumise number
#622120

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. november 2019
Kuulutus sisestati:
9. oktoober 2019

Usin-TR OÜ pakub Teile erinevaid salateid, toorsalateid, suupisteid, valmistoitu ja suurepärast valikut pagari- ja kondiitritooteid.
Meie valmistatud toidud on ehedalt kodused, sest kõik tooted valmistatakse kohapeal ja käsitsi. Massiivsete tootmisliinide asemel on meil usinad kokad, kes valmistavad iga sööki erilise hoole ja pühendumusega. Kliendina võite Te kindlad olla, et meie köögis ei lisata valmivatele toitudele täiendavaid säilitusaineid ning toidud on alati värsked ja koduse maitsega.

Vaata rohkem

You are applying to:
Pagar