Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #295844

Päevatädi/ onu Maarjamäe keskusesse

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Päevatädi/ onu ülesandeks on abistada pere-ema või tädi majapidamistöödes kasvandikele nõuetekohase hoolduse tagamiseks, vajadusel asendada lühiajaliselt pere-ema või tädi, abistada ja juhendada kasvandikke iseseisva toimetuleku oskuste õpetamisel.

Maarjamäe keskuse päevatädi/onu tööülesannete hulka kuulub ka Maarjamäe keskuse administratiivhoone ruumide koristamine.

Ootused kandidaadile

  • vähemalt keskharidus
  • eesti ja vene keele oskus

Kasuks tuleb:
  • autojuhiload
  • varasem töökogemus laste/noortega

  • Võimalust luua ja pakkuda kodusoojust nendele, kes on sellest ilma jäänud
  • Täiendkoolitusi
  • Kokkuhoidvat kollektiivi
  • Võimalust kaasa rääkida asutuse arengus

Tööpakkumise number
#295844

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 470 €/kuus
Kuulutus aegub:
7. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
7. jaanuar 2013

Tallinna Lastekodu oma ca 200 töötajaga on koduks rohkem kui 200- le lapsele, kes elavad 7 erineval aadressil üle Tallinna. Lisaks pakutakse turvakodu teenust nii väiksematele kui ka suurematele lastele ning raskustesse sattunud peredele. Puuetega laste vanematele pakutakse ööpäevaringset lastehoiuteenust. Samuti pakume noortekodu teenust täisealistele noortele, kelle toimetulekuoskused ei ole piisavad iseseisvas elus toimetulekuks.

Tallinna Lastekodu on ajaga kaasas käiv ja muutuvate oludega kohanev asutus, kus töötajad osalevad asutuse tuleviku planeerimisel.

Vaata rohkem