Värsked tööpakkumised

Päevaprae kokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 36267

Tööpakkumise number

36267

Töö kirjeldus

Päevaprae koka põhitöö on päevapraadide valmistamine ja väljajagamine.

Nõudmised kandidaadile

Ootame kokka, kel oleks eelnev töökogemus antud valdkonnas. Päevaprae kokal peaks olema hea pagas retsepte ning fantaasiat, et pakkuda vaheldusrikast lõunasööki meie püsiklientidele.
Loomulikuks peame, et meie meeskonna liige oleks aus ja lojaalne töötaja ning lisaks rahateenimisele tahtmine ka väga hästi tööd teha.

Oleme stabiilne ning usaldusväärne firma, kus peetakse lugu meeskonnatööst ning hinnatakse üksteise-vahelisi suhteid.
Pakume omalt poolt palju tööd ning töötulemustest sõltuvat palka.

Lisainfo

Tööaeg E-R kella 7-15-ni. Laupäeval ja pühapäeval vaba.
Palk sõltub ka töötulemustest.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
15. november 2004
Kuulutus sisestati:
15. oktoober 2004