Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #672835

Päevane puhastusteenindaja Tartusse

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tartu, Tartumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: 4 - 4.5 €/tunnis
Kuulutus sisestati: 19. oktoober 2020
Kuulutus aegub:17. november 2020

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks põrandapindade kuiv- ja niiskepuhastus; vabade pindade puhastamine tolmust;prügikastide tühjendamine;sanitaarruumide koristus koos hügieenitarvikute lisamisega;klaasvitriinide puhastus jne.

Ootused kandidaadile

Eeldame sinult hoolsust,meeldivat ja viisakat käitumist,oskust märgata puhastamist vajavaid pindu. Kasuks tuleb eelnev kogemus puhastusteenindajana.

Pakume sulle võimalust töötada päevases vahetuses. Pakumetähtajatut lepingut, korralikketöövahendeid, vajaduselväljaõpet. Lisaks pakume tugevatja toetavat meeskonda, kesaitavad nõu ja jõuga.

Tööpakkumise number
#672835

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. november 2020
Kuulutus sisestati:
19. oktoober 2020

Oleme 100% Eesti erakapitalil põhinev kinnisvara hooldusteeninduse ettevõte aastast 1997 ning meie peamine eesmärk on pakkuda kõrgetasemelist rahvusvahelisele standardile vastavat puhastusteenust.

Vaata rohkem