Värsked tööpakkumised

Päevane kokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 174384

Tööpakkumise number

174384

Töö kirjeldus

Päevase koka põhitöö on päevapraadide menüü koostamine ja valmistamine.

Nõudmised kandidaadile

Ootame kokka, kel oleks eelnev töökogemus antud valdkonnas vahemalt 3 aastat. Loomulikuks peame, et meie meeskonna liige oleks aus ja lojaalne töötaja ning lisaks rahateenimisele tahtmine ka väga hästi tööd teha.

Oleme stabiilne ning usaldusväärne firma, kus peetakse lugu meeskonnatööst ning hinnatakse üksteise-vahelisi suhteid.
Pakume omalt poolt palju tööd ning töötulemustest sõltuvat palka.

Lisainfo

Tööaeg on E-R kella 7.00-16.00.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. märts 2009
Kuulutus sisestati:
23. veebruar 2009

St. Patricks'i nime all tegutseb Tallinnas neli meelelahutus- ja toitlustuskohta- kaks Vanalinnas, kaks südalinnas. Oleme 9 aastat tegutsenud stabiilne ja kindel ettevõte.