Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #220580

PÄEVANE ETTEKANDJA osalise tööajaga

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Päevase baaridaam-ettekandja põhiülesanne on klientide sõbralik teenindamine päevase toitlustamise ajal. Tööaeg nii nädala sees kui ka nädalavahetustel kella 12-15 või 12-18-ni.

Ootused kandidaadile

Soovime, et meil töötav teenindaja oleks erakordselt sõbralik, rõõmsameelne ja särav isiksus, kelle ainus eesmärk ei ole raha teenida, vaid ka soov teha oma tööd väga hästi. Loomulikult peab töötaja olema 100% usaldusväärne ning aus, nii kaastöötajate suhtes kui ka iseenda vastu.
Nõutav eelnev töökogemus teenindajana. Eesti keele vaba valdamine on eelduseks.
Kandideerimisel palume saata fotoga CV. Alla 18 a. palume mitte kandideerida, kuna seadusest tulenevalt me neid tööle ei võta.

Eelkõige pakume väga palju suhtlemist, mis on kogu edaspidiseks eluks asendamatu kogemus. Ettevõte on usaldusväärne ning sõbraliku kollektiiviga. Töökollektiivi puhul lähtume eelkõige sobiva meeskonna loomisest.

Lisainfo

Töökoormus 80-100 tundi kuus.

Tööpakkumise number
#220580

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
28. märts 2011
Kuulutus sisestati:
28. veebruar 2011

St. Patricks'i nime all tegutseb Tallinnas neli meelelahutus- ja toitlustuskohta - kaks Vanalinnas, kaks südalinnas. Oleme 11 aastat tegutsenud stabiilne ja kindel firma. Otsime oma meeskonda eriti säravaid inimesi.
Meie missiooniks on pakkuda aktiivsele inimesele võimalust kohtuda oma tänaste ja tulevaste sõpradega hubases ja sõbralikus keskkonnas. Pakkuda populaarseimaid jooke ja tugevat kõhutäit siiras lahkuses.

Vaata rohkem