Värsked tööpakkumised

Päevane baaridaam-ettekandja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 124953

Tööpakkumise number

124953

Töö kirjeldus

Baaridaam-ettekandja põhiülesanne on klientide sõbralik teenindamine pubis, lisaks osaliselt aruandlus.

Nõudmised kandidaadile

Soovime, et meie pubis töötav baaridaam-ettekandja oleks sõbralik, rõõmsameelne ja särav isiksus, kelle ainus eesmärk elus ei ole raha teenida, vaid ka soov teha oma tööd hästi. Loomulikult peab töötaja olema 100% usaldusväärne ning aus, nii kaastöötajate suhtes kui ka iseenda vastu.
Töökogemus soovitav.
Otsime pikaajalisi töötajaid.
Vanus alates 18. eluaastast.

Eelkõige pakume väga palju suhtlemist, mis on kogu edaspidiseks eluks asendamatu kogemus. Ettevõte on usaldusväärne ning sõbraliku ja asjaliku kollektiiviga. Eelkõige lähtume töökollektiivi loomisel meeskonnast, sest kõik tööülesanded on õpitavad.
Kogemustega ja silmapaistvatele täiskohaga töötajatele palk alates 7000 eek neto.

Lisainfo

Tööaeg päevasel ajal graafiku alusel.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
10. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
21. september 2007

St. Patricks'i nime all tegutseb Tallinnas neli meelelahutus- ja toitlustuskohta - kaks Vanalinnas, kaks südalinnas. Oleme 8 aastat tegutsenud stabiilne ja kindel firma.Otsime oma meeskonda eriti säravaid ja hakkajaid töötajaid.