Värsked tööpakkumised

Päevane administraator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 587786

Tööpakkumise number

587786

Töö kirjeldus

Klientide sisse- ja väljaregistreerimine
Broneeringusüsteemide haldamine
Telefonile, e-mailidele vastamine ja klientidega suhtlemine
Külastajate jooksvate probleemide lahendamine

Ei ole öövahetusi. Tööaeg vahemikus 9:00 kuni 19:00 paindliku graafiku alusel

Nõudmised kandidaadile

Sobilik kandidaat peaks olema hea suhtlemisoskuse ja stressitaluvusega, valdama hästi eesti, vene ja inglise keelt.

Ettevõte pakub

Meie poolt on olemas boonussüsteem
paindlik tööaeg
sõbralik kollektiiv
töökoht vanalinnas
stabiilne töö pidevalt arenevas firmas
kohapeal väljaõppe võimalus
töö graafiku alusel

Oodatud on nii osalise kui täiskohaga huvilised

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. aprill 2019
Kuulutus sisestati:
29. märts 2019

Tallinn City Apartments tegeleb külaliskorterite rentimise ja haldamisega Tallinna Vanalinnas. Oleme Tallinna suurim külaliskorterite pakkuja ning kiiresti kasvav noor ettevõte. Pakume võimalusi areneda ning karjääriredelil tõusta.