Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #178794

Päevakokk

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Päevakokk tuleb hommikul vara tööle ja vaaritab valmis suure laari päevapraadi ja suppi. Siis tõmbab korraks hinge ja asub lõunat serveerima.

Ootused kandidaadile

Hädavajalik on:

  • korralik kokakogemus
  • sobilik haridus

NB! Varasem kogemus on hädavajalik. Päevakokk peab ikka teadma, kuidas hartšod või hapukapsaborši tehakse ja mismoodi õige guljaš välja näeb.
CV-d ilma töökogemuseta või vähemalt korraliku kaaskirjata langevad kahjuks kohe konkurentsist välja.

Ettevõte pakub

  • head, tööle orienteeritud seltskonda
  • korralikku kööki

Lisainfo

Tüsimusi saab esitada läbi CV keskuse, telefoni teel tööpakkumisega seotud küsimustele ei vastata.

Tööpakkumise number
#178794
Päevakokk