Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #167157

Päevakokk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Edukas ja sõbralik ettevõte pakub tööd päevakokale. Meie köögi teenindada on kohvik ja pitsa- pastarestoran, kus pakume tööpäevadel ka lõunasööki.
Vajame päevakokka, kelle põhilisteks töökohustusteks on lõunasöökide valmistamine, toidu väljastamine ja ettevalmistuste tegemine.
Töö on esmaspäevast reedeni, kella 09.00- 18.00

Ootused kandidaadile

eelnev töökogemus a´la carte köögis
Päevapraadide ja teiste päevapakkumiste valmistamise kogemus.
eesti keele oskus suhtlustasandil
Kiirus ja iseseisev mõtlemine
töötahe
meeskonnatöö valmidus

Ettevõte pakub

head palka
motivatsioonipaketti
koolituste ja messide külastamist
meeldivat ja pingevaba kollektiivi

Lisainfo

Päevapakkumiste valmistamine ja väljastamine, peakoka poolt koostatud retseptide ja korralduste alusel.

Tööpakkumise number
#167157

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 66 - 72 €/tunnis
Kuulutus aegub:
1. november 2008
Kuulutus sisestati:
14. oktoober 2008

CVKeskus.ee klient

Tallinna kesklinnas asuv edukas kohvik- restoran

Vaata rohkem

Päevakokk