Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #64542

Paberimasina operaator

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Paberimasina operaatori ülesandeks on hoida paberimasina kuivatusosa vajalikul tehnoloogilisel reziimil.

Töötatakse 12-tunniliste vahetustega ajakava alusel. Vahetuse aeg kl.800 ja 20.00.

Ootused kandidaadile

Nõutav kohusetundlikkus ja soov töötada

Ettevõte pakub

Alalist tööd töölepingu alusel

Töötasu katseajal 7000 krooni, lisandub öö- ja õhtutundide lisatasu.

Ettevõtte transport suunal Tallinn-Kehra-Tallinn.

Vajadusel hüvitatakse ka ühistranspordi kulud.

Lisainfo

Ettevõttes on head võimalused tööalaseks arenguks ja edasiminekuks.

Tööpakkumise number
#64542