Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197729

Päästja

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • päästetööde tegemine
  • päästevarustuse ning –tehnika korrashoid, parandamine ja puhastamine;
  • päästevarustuse ning –tehnika hooldamine ja testimine;
  • päästeala ennetustöö läbiviimisel osalemine.

Nõudmised kandidaadile

  • keskharidus;
  • eesti keele oskus vähemalt B1 tasemel;
  • päästjale kehtestatud füüsilise ettevalmistuse ja tervisenõuetele vastamine;
  • B kategooria autojuhiluba;
  • analüüsi- ja otsustusvõime, valmidus meeskonnatööks, täpsus, usaldusväärsus ning ametikohale vastavad eetilised tõekspidamised.

Kasuks tuleb:
  • C- ja E-kategooria juhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

põnevaid väljakutseid ja huvitavat tööd
arenguvõimalust
meeldivat meeskonda

Lisainfo

Tööd pakume päästjatele Ida-Virumaa päästekomandodes (Narva, Sillamäe)

Tööpakkumise number
#197729

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Brutopalk: Alates 8280 €/kuus
Kuulutus aegub:
28. mai 2010
Kuulutus sisestati:
19. mai 2010

Ida-Eesti Päästekeskus on Siseministeeriumi haldusalasse kuuluva Päästeameti alluvuses Ida- ja Lääne-Virumaal tegutsev kohalik asutus, mille tegevusvaldkonda kuulub päästetööde korraldamine, päästeala ennetustöö, riiklik tuleohutusjärelevalve ja kriisireguleerimine.

Vaata rohkem

You are applying to:
Päästja