Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197729

Päästja

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • päästetööde tegemine
  • päästevarustuse ning –tehnika korrashoid, parandamine ja puhastamine;
  • päästevarustuse ning –tehnika hooldamine ja testimine;
  • päästeala ennetustöö läbiviimisel osalemine.

Ootused kandidaadile

  • keskharidus;
  • eesti keele oskus vähemalt B1 tasemel;
  • päästjale kehtestatud füüsilise ettevalmistuse ja tervisenõuetele vastamine;
  • B kategooria autojuhiluba;
  • analüüsi- ja otsustusvõime, valmidus meeskonnatööks, täpsus, usaldusväärsus ning ametikohale vastavad eetilised tõekspidamised.

Kasuks tuleb:
  • C- ja E-kategooria juhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

põnevaid väljakutseid ja huvitavat tööd
arenguvõimalust
meeldivat meeskonda

Lisainfo

Tööd pakume päästjatele Ida-Virumaa päästekomandodes (Narva, Sillamäe)

Tööpakkumise number
#197729
Päästja