Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #138864

Päästeala infotelefoni klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Päästeala infotelefoni teenindaja ülesanneteks on klientide meeldiv ja professionaalne teenindamine telefoni teel ning päästealaga seotud informatsiooni vastu võtmine, töötlemine ja edastamine.

Ootused kandidaadile

  • väga head suhtlemisoskust
  • head diktsiooni
  • eesti keele oskust kõrgtasemel
  • vene keele oskust kesktasemel
  • arvuti kasutamise oskust kesktasemel
  • keskharidust
  • kohusetunnet

Ettevõte pakub

  • asutusesisest väljaõpet
  • head kollektiivi
  • kaasaegseid töötingimusi
  • kindlat töökohta
  • arenemisvõimalust
  • pidevat enesetäiendust

Lisainfo

Päästeala infotelefon 1524 on üks osa Häirekeskusest, mille eesmärgiks on pakkuda elanikkonnale ja ettevõtetele võimalust hankida päästealaga seotud informatsiooni. Päästeala infotelefoni klienditeenindaja ei vasta kiiret reageerimist vajavatele hädaabikõnedele.

Tööpakkumise number
#138864

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
8. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
28. jaanuar 2008

Häirekeskus on Siseministeeriumi valitsemisalas asuva Päästeameti halduses olev valitsusasutus, mis täidab talle seadusega ja seaduse alusel antud õigusaktidega pandud ülesandeid.

Vaata rohkem