Pääste- ja kriisireguleerimispoliitika osakonna päästevaldkonna nõunik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 191282

Tööpakkumise number

191282

Töö kirjeldus

• päästesündmustele reageerimise valdkonna ehk päästetööde, demineerimistööde ja hädaabiteadete menetlemisega seonduva analüüsimine;
• päästetööde, demineerimistööde ja hädaabiteadete menetlemist reguleerivate õigusaktide (seadused ja määrused) eelnõude koostamine ja menetlemine;
• päästesündmustele reageerimise valdkonna strateegiliste dokumentide väljatöötamine.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui
• Sul on kõrgharidus;
• Sa oled töötanud päästesündmustele reageerimise valdkonnas vähemalt 3 aastat;
• Sul on väga head teadmised pääste- ja kriisireguleerimisvaldkondade õigusaktidest ning avaliku halduse organisatsioonist;
• Sul on üldised teadmised EL struktuuride tööst;
• valdad eesti ja inglise keelt kõrgtasemel nii kõnes kui kirjas;
• Sind iseloomustab korrektsus, hea suhtlemisoskus rahvusvaheliste ja siseriiklike partneritega, algatusvõime, analüütilisus, lahenduskesksus ja hea pingetaluvus.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle
• huvitavat ja vastutusrikast tööd sisejulgeolekule ja regionaalarengule suunatud organisatsioonis;
• eneseteostamise võimalust;
• võimalusi suhtlemiseks rahvusvaheliste organisatsioonidega;
• koostöövalmit ja sõbralikku meeskonda.

Lisainfo

Ametikoha ametijuhendiga saad tutvuda Siseministeeriumi koduleheküljel aadressil

Sinu töökoht saab olema Siseministeeriumis aadressil Pikk 61, Tallinn.

Kandideerimiseks palume Sul saata CV ja 1 lehekülje pikkune motivatsioonikiri.

Lisainformatsioon tööalaste küsimuste kohta telefonil 612 5138 (Lauri Lugna, pääste- ja kriisireguleerimispoliitika osakonna juhataja) ning konkursi korralduslike küsimuste kohta telefonil 612 5012 (Sirli Luik, personaliosakonna peaspetsialist).

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
8. märts 2010
Kuulutus sisestati:
15. veebruar 2010

Siseministeerium koos oma valitsemisalaga on Eesti suurim avaliku sektori asutus, kus töötab üle 11 000 inimese. Ühendades endas nii riigi sisejulgeoleku tagamiseks vajaliku, regioonide stabiilsuse ja jätkusuutliku arengu võimaluste loomise, usuasjadega tegelemise kui ka rahvastikutoimingute korraldamise, on meie ühiseks missiooniks koostöös suurendada turvalisust ja luua tingimused stabiilseks arenguks kogu Eestis.