Pääste- ja kriisireguleerimispoliitika osakonna õigusnõunik (asendaja lapsehoolduspuhkuse ajaks)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 183137

Tööpakkumise number

183137

Töö kirjeldus

Meil tööl olles on Sinu eesmärgiks korraldada pääste ja kriisireguleerimise valdkondade õigusaktide eelnõude väljatöötamist (õigusloome).

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui
• Sul on kõrgharidus ja Sa omad vähemalt kolmeaastast töökogemust riigiasutuses, soovitavalt õigusloome alal.
• Sa tunned avaliku halduse organisatsiooni ja avalikku teenistust reguleerivaid õigusakte, sh ennekõike pääste- ja kriisireguleerimise valdkondade õigusakte. Sul on üldised teadmised Euroopa Liidu õigusest ning Sa tunned õigusaktide normitehnika nõudeid.
• Sa oskad kasutada tavakasutaja tasemel MS Outlooki, kesktasemel MS Wordi ja PowerPointi ning MS Excelit.
• valdad eesti keelt kõrgtasemel ja inglise keelt vähemalt kesktasemel.
• Sind iseloomustab analüüsivõime, kohusetundlikkus ja täpsus. Lisaväärtuseks on oskus planeerida ja korraldada protsesse.

Pakume Sulle huvitavat ja vastutusrikast tööd koostööle ja lahendustele suunatud organisatsioonis, eneseteostamise võimalust, sõbralikke töökaaslasi ning konkurentsivõimelist töötasu.

Lisainfo

Ametikoha ametijuhendiga saad tutvuda Siseministeeriumi koduleheküljel aadressil

Sinu töökoht saab olema Siseministeeriumis aadressil Pikk 61, Tallinn.

Kandideerimiseks palume Sul saata CV ja motiveeritud sooviavaldus.

Lisainformatsiooni tööalaste küsimuste kohta on võimalik saada e-maili teel lauri.lugna(at)siseministeerium.ee (Lauri Lugna, pääste- ja kriisireguleerimispoliitika osakonna juhataja) ning konkursi korralduslike küsimuste kohta telefonil 612 5012 (Sirli Luik, personaliosakonna peaspetsialist).

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
11. september 2009
Kuulutus sisestati:
26. august 2009

Siseministeerium koos oma valitsemisalaga on Eesti suurim avaliku sektori asutus, kus töötab üle 11 000 inimese. Ühendades endas nii riigi sisejulgeoleku tagamiseks vajaliku, regioonide stabiilsuse ja jätkusuutliku arengu võimaluste loomise, usuasjadega tegelemise kui ka rahvastikutoimingute korraldamise, on meie ühiseks missiooniks koostöös suurendada turvalisust ja luua tingimused stabiilseks arenguks kogu Eestis.