Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #148094

Pääste- ja kriisireguleerimispoliitika osakonna nõunik (päästetegevuse suund)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meil tööl olles on Sinu eesmärgiks analüüsida päästetööde, demineerimistööde ja õnnetusteadete menetlemisega seonduvat ning teha ettepanekuid nende paremaks korraldamiseks. Ühtlasi osaled Sa päästetegevuse suuna strateegiliste dokumentide väljatöötamises ning õigusaktide eelnõude koostamises.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui Sul on kõrgharidus ja Sa omad eelnevat vähemalt kolmeaastast töökogemust riigiasutuses, soovitavalt päästealal. Samuti peaks Sul olema hea ülevaade pääste- ja kriisireguleerimisvaldkondade õigusaktidest ning avaliku halduse organisatsioonist. Ühtlasi peaksid oskama kasutada tavakasutaja tasemel MS Outlooki, kesktasemel MS Wordi ja PowerPointi ning MS Excelit. Sind võiks iseloomustada loovus, analüüsivõime, kohusetundlikkus ja täpsus.

Pakume Sulle huvitavat ja vastutusrikast tööd koostööle ja lahendustele suunatud organisatsioonis, eneseteostamise võimalust, sõbralikku töökollektiivi ning töötasu alates 23 000.-

Lisainfo

Sinu töökoht saab olema Siseministeeriumis aadressil Pagari 1, Tallinn.

Tööpakkumise number
#148094

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
14. mai 2008
Kuulutus sisestati:
15. aprill 2008

Siseministeerium koos oma valitsemisalaga on Eesti suurim avaliku sektori asutus, kus töötab üle 14 000 inimese. Ühendades endas riigi sisejulgeoleku tagamiseks vajaliku, regioonide stabiilsuse ja jätkusuutliku arengu võimaluste loomise, usuasjadega tegelemise kui ka rahvastikutoimingute korraldamise, on meie ühiseks missiooniks koostöös suurendada turvalisust ja luua tingimused stabiilseks arenguks kogu Eestis.

Vaata rohkem